Menu Close

Your partner in industry automation

Drives and motion control

Jesteśmy oficjalnym partnerem YASKAWA – lidera techniki napędowej. Oferujemy sprzedaż, aplikację i serwis falowników oraz serwonapędów. Bogate doświadczenie pozwala nam budować precyzyjne wieloosiowe systemy kontroli ruchu w oparciu o kontrolery i serwonapędy YASKAWA.

Zobacz więcej…

Control systems

Projektujemy i budujemy układy sterowania za równo do nowych, jak i modernizowanych maszyn i instalacji technologicznych. W naszych projektach używamy podzespołów renomowanych firm takich jak YASKAWA, Omron, Siemens. Kompleksowo wdrażamy nasze rozwiązania: od projektu, przez dostawy komponentów, montaż, oprogramowanie aż do uruchomienia.

Zobacz więcej…

Automation components

Komponenty automatyki

Jesteśmy bezpośrednim importerem paneli operatorskich PanelMaster, sterowników PLC firmy LSIS oraz regulatorów FUJI. W dziedzinie napędów proponujemy naszym klientom niezawodne falowniki YASKAWA. Z dostarczanych przez nas urządzeń korzystają największe firmy w kraju.

Drives service and repair

Kilkanaście lat doświadczenia w naprawie falowników i serwonapędów YASKAWA pozwala nam zakończyć sukcesem nawet najtrudniejsze przypadki.

Podejmujemy się także napraw sprzętu innych marek m.in. Omron, FUJI.

Jeżeli naprawa uszkodzonego urządzenia jest niemożliwa lub nieopłacalna zapewniamy pomoc w doborze i uruchomieniu nowszych zamienników.

W każdym przypadku prosimy o kontakt.

Zobacz więcej…